חדשות אחרונות
נבחרת ישראל גברה 57:67 על נבחרת רוסיה ב' ירידה לצורך עלייה: הופמן חתם במכבי קרית גת נבחרות הנערות עלתה לחצי גמר אליפות אירופה נבחרת הנוער יוצאת לאליפות אירופה נבחרת הנערות - מושלמות האיגוד ממשיך לגדול - 2,093 קבוצות נרשמו לקראת העונה הקרובה ניצחון שני לנערות באליפות אירופה מקל נחת: לא אתייחס לטיוס ורוט, אנו צריכים סנטר הנערות פתחו את אליפות אירופה עם ניצחון על איסלנד 52-76 טורניר ההכנה לאל' אירופה עשוי לעבור למוסקבה
כתבות וידאו
אדשלטיין: "הנבחרת זה חלון הראווה" ריקוד הניצחון של בנות אליצור רמלה לויצקי: ידענו שיהיה צמוד סוף עידן: רמלה מחזיקת הגביע אמא תמרה: גם אמא גם כדורסלנית מכבי ת"א חוגגת גביע במסעדת 206 מכבי ת"א מחזיקת הגביע לעונת 14\13 גיא פניני: העומק והניסיון הכריעו רביב לימונד: הפסד מאכזב מאוד בלאט: הניסיון יעזור לנו
גלריות תמונות
גמר סל נשים, מש'' 4: מ.ס. אשדוד - אליצור רמלה סל נשים: אליצור רמלה - מ.ס. אשדוד מסע"ת לקראת גמר אליפות המדינה בכדורסל נשים גמר נשים סל: אליצור רמלה - מכבי אשדוד חגיגות מכבי ת"א במסעדת 206 גמר גביע המדינה: מכבי ת"א - הפועל אילת מסע"ת לקראת גמר גביע המדינה בכדורסל חצי גמר גביע המדינה: מכבי ת"א - מכבי ראשל"צ חצי גמר גביע המדינה: הפועל ת"א - הפועל אילת אימונים פתוחים לקראת חצי הגמר: מכבי ת"א- מכבי ראשל"צ
שינויים בתוכנית המשחקים -חוזר מס' 3

13:49 06/10/2013

-1-
06 באוקטובר 2013


לכבוד


__________________

ג.א.נ.,


הנדון:שינויים בתוכנית המשחקים -חוזר מס' 3


1. אנא רשמו את פירוקי הקבוצות הבאות:
• עלה יהוד/מונוסון(קבוצה מס' 4610)-ליגה נוער מחוזית מרכז(49).
• הפועל באר שבע ישראל(קבוצה מס' 4787)-ליגה נוער ארצית דרום(41).
• הפועל פרדסיה(קבוצה מס' 5107)-ליגה לנוער מחוזית שומרון(46).
• הפועל גליל עליון ברעם(קבוצה מס' 4891)-ליגה נוער מחוזית צפון(43)
• מ.כ. גני תקוה(קבוצה מס' 5079)-ליגה נערים ב' דן(78)
• הפועל לוד(קבוצה מס' 5126)-ליגה ילדים ב' שפלה(113)
• מכבי גבעת זאב(קבוצה מס' 2391)-ליגה קט סל א' מטה יהודה(158)
• הפועל ברנר חדש(קבוצה מס' 3766)-ליגה נערים א' ארצית מרכז(60).
• הפועל כאבול(קבוצה מס' 4031)-ליגה ארצית נשים צפון(24)
• הפועל כאבול(קבוצה מס' 2161)-ליגה נערות ב' חיפה(130)
• מכבי קרית חיים(קבוצה מס' 5132)-ליגה נוער מחוזית חיפה(45)
• מכבי קרית חיים(קבוצה מס' 5131)-ליגה נערים א' מחוזית חיפה (63).
• הפועל ברנר(קבוצה מס' 429)-ליגה קט סל ב' דרום א'(183).
• עוצמה מודיעין עירוני(קבוצה מס' 177)-ליגה נערים ב' שורק(80).
• מכבי באר יעקב(קבוצה מס' 2521)- ליגה ב' מרכז(17).
• הפועל ערבה(קבוצה מס' 1249)-ליגה ילדים א' נגב(101).
• הפועל חבל מודיעין לפיד(קבוצה מס' 5135)-ליגה נערים א' מחוזית פ"ת(66).


-2-

• הפועל עלי קלנסואה(קבוצה מס' 5209)-ליגה נערים א' מחוזית שומרון(64).
• הפועל עומר(קבוצה מס' 3504)-ליגה קט סל ב' אשקלון(185).
• מכבי ת"א דרום(קבוצה מס' 5252)-ליגה נוער מחוזית מרכז(49).
• אליצור נתניה עירוני(קבוצה מס' 1279)-ליגה ילדים ב' שומרון(106).
• אליצור ירושלים חורב(קבוצה מס' 2452)-ליגה קט סל א' ירושלים(157).
• הפועל גזר/נען(קבוצה מס' 4242)-ליגה ילדות מרכז(153).
• הפועל מגידו(קבוצה מס' 4796)-ליגה קט סל א' יזרעאל(139).
• הפועל גזר/נען אסי(קבוצה מס' 5100)-ליגה נערים ב' ירושלים(81).
• אליצור נתניה(קבוצה מס' 4191)-ליגה קט סל בנות שומרון(197).
• מכבי רעננה מרכז(קבוצה מס' 4861)-ליגה נערים א' מחוזית שרון(65).
• הפועל מגידו(קבוצה מס' 4798)-ליגה א' נשים חיפה(29).
• א.ס.אשקלון(קבוצה מס' 4593)-ליגה קט סל א' אשקלון(161)
• הפועל בית יצחק(קבוצה מס' 5042)-ליגה נוער מחוזית שומרון(46)
• הפועל נס ציונה(קבוצה מס' 4961)-ליגה ילדות מרכז(193).
• הפועל מבועים/מרחבים(קבוצה מס' 4520)-ליגה קט סל א' אשקלון(161).
• מכבי שדרות(קבוצה מס' 4291)-ליגה קט סל א' אשקלון(160).
• מכבי שדרות(קבוצה מס' 4988)-ליגה ילדים ב' דרום ב'(118).
• הפועל גן רווה(קבוצה מס' 4991)-ליגה נערים א' מחוזית שורק(68).

2. אנא רשמו את שינוי המגרשים הבאים:
• הפועל גלבוע/ע"ח(קבוצה מס' 4507)-ליגה נוער מחוזית עמקים(44)-אולם קיבוץ גבע. כל המשחקים
הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19.00
• הפועל גלבוע/מעיינות(קבוצה מס' 4509)-ליגה ב' עמקים(10)-אולם קיבוץ עין חרוד.

-3-

• הפועל חבל מודיעין/גמזו(קבוצה מס' 5140)-ליגה נערים א' מחוזית מרכז:אולם ברח' אהוד 7,כפר אורנים.
• מכבי הוד השרון(קבוצה מס' 2163)-ליגה נערים א' ארצית שרון(59), אולם ברח' הנרייטה סולד
בהוד השרון. המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 19.30.
• הפועל ברנר צפון(קבוצה מס' 4960)-ליגה קט סל ב' שפלה א'(178)-אולם ביה"ס בית אור, מושב קדרון.
• אליצור יבנה(קבוצה מס' 2889)-ליגה ארצית נשים דרום(27)-אולם מרכז הספורט,רח' אלון 27,יבנה.
• הפועל חוף השרון(קבוצה מס' 4311)-ליגה נוער מחוזית שומרון(46)-אולם קיבוץ שפיים.
• הפועל חולון משולם(קבוצה מ' 1741)-ליגה קט סל א' ת"א(153)+הפועל קב"ג חולון(קבוצה מס' 3819)-
ליגה קט סל א' דן א'(151)-אולם שמיר,רח' אמיר דרורי 3,חולון-כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 17.00
• הפועל חולון חצב(קבוצה מס' 1743)-ליגה קט סל א' דן ב'(152)+הפועל חולון סגול(קבוצה מס' 4816)-ליגה
קט סל א' מרכז א'(154)- אולם נבון, רח' קרסל 6,חולון-המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 18.30.
• הפועל עמק חפר(קבוצה מס' 1760)-ליגה נערים א' לאומית שרון(55)-אולם ברח' משעול הגנים, כפר ויתקין.
• הפועל ריינה(קבוצה מס' 407)-ליגה א' צפון(5),אולם כפר אעבלין.
• הפועל באר שבע אייל(קבוצה מס' 453)-ליגה נוער לאומית דרום(37)-אולם מקיף ג',רח' מבצע יואב 4,באר שבע:כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.00.
• מכבי תל כביר סיוון(קבוצה מס' 3395)-ליגה ארצית נשים מרכז(26) + מכבי תל כביר(קבוצה מס' 5170) –ליגה נערים א' מרכז(125), אולם עמיאל רמב"ם,רח' אורים 41,תל אביב,(משחקי הנשים ייערכו בשעה 20.30, משחקי הנערות ייערכו בשעה 18.00.


-4-

• הפועל רמת גן(קבוצה מס' 5092)-ליגה נוער מחוזית ת"א(48)-אולם תיכון חדש, רח' עוזיאל 105,ר"ג-כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18.00.
• הפועל נשר(קבוצה מס' 5045)-ליגה קט סל בנות חיפה(196)+
הפועל נשר(קבוצה מס' 2589)-ליגה קט סל א' חיפה(142)+
הפועל נשר(קבוצה מס' 2588)-ליגה קט סל ב' חיפה(166)+
הפועל נשר(קבוצה מס' 4558)-ליגה ילדים א' חיפה(91)+
הפועל נשר(קבוצה מס' 2322)-ליגה ילדים ב' חיפה(104)-
היכל הספורט, רח' השיטה 15,נשר.
• הפועל כרמיאל(קבוצה מס' 4220)-ליגה נערים א' ארצית צפון(58)+
הפועל כרמיאל(קבוצה מס' 5178)-ליגה נערים ב' צפון(75), מתנ"ס, רח' צה"ל 105, כרמיאל.
• הפועל כפר סבא ארז(קבוצה מס' 470)-ליגה ילדים ב' שרון(108)- אולם היובל כפר סבא. המשחקים ייערכו בימי שבת בשעה 18.30 למעט המשחק נגד אליצור רעננה שייערך ביום חמישי בשעה 18.30.
• הפועל קרית טבעון(קבוצה מס' 632)-ליגה נערים א' לאומית צפון(54) +הפועל קרית טבעון(קבוצה מס' 4469)- ליגה ילדות עמקים(188)-אולם ברח' בן צבי, קרית טבעון.
• עוצמה מודיעין עירוני(קבוצה מס' 178)+ עוצמה מודיעין(קבוצה מס' 274)+ עוצמה מודיעין בוכמן(קבוצה מס' 3573)- ליגה קט סל ב' שפלה ב'(179)- אולם עירוני ב',רח' עמק יזרעאל,מודיעין.

3. נא רשמו את שינויי שעות המשחקים הביתיים של הקבוצות הבאות:
• הפועל גדרה(קבוצה מס' 4492(-ליגה א' נשים דרום(33)-כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 20.30.
• מכבי הקורא ראשל"צ(קבוצה מס' 1000)-ליגה ילדים ב' מרכז(114)-כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 17.00 ולא
כפי שנכתב בחוזר מס' 2.
• מכבי גדרה(קבוצה מס' 3498)-ליגה ילדות דרום(194)-כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18.00.

-5-

• מכבי נצרת(קבוצה מס' 250)-ליגה לאומית נשים צפון(22)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18.30.
• מכבי זכרון יעקב(קבוצה מס' 1666)- ליגה ילדים א' לאומית חיפה(84)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17.30.
• מכבי תל מונד(קבוצה מס' 4581)-ליגה קט סל א' שומרון א'(145), כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 18.30 ולא
כפי שנכתב בחוזר מס' 2.
• מ.כ.גני תקוה(קבוצה מס' 1859)-ליגה נערים א' ארצית מרכז(60)-כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19.00.
• מ.כ.גני תקוה(קבוצה מס' 3040)-ליגה נוער מחוזית ת"א(48)-כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18.00.
• הפועל לוד(קבוצה מס' 702)-ליגה נערים א' מחוזית מרכז(67)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19.00
• הפועל לוד(קבוצה מס' 3934)-ליגה נוער מחוזית מרכז(49)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.00
• הפועל גלבוע/מעיינות(קבוצה מס' 3658)-ליגה נוער מחוזית עמקים(44)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19.00
• מכבי אשדוד(קבוצה מס' 4149)-ליגה נערים ב' דרום(82)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18.00.
• א.ס.אשקלון משה(קבוצה מס' 3514)-ליגה ילדים ב' דרום ב'(118) + א.ס.אשקלון (קבוצה מס' 4372)-ליגה ילדים ב' דרום(118) _א.ס.אשקלון(קבוצה מס' 3045)-ליגה ילדים א' דרום(100) +א.ס.אשקלון(קבוצה מס' 4591)- ליגה ילדים א' לאומית דרום: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18.30.
• אליצור רעננה(קבוצה מס' 4141)-ליגה נערים ב' שרון(77)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18.00
• הפועל ברנר צעירים(קבוצה מס' 5250)-ליגה נערים ב' שורק (80)-כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18.00.
• מ.כ.הבקעה(קבוצה מס' 4099)-ליגה נערות א' מרכז(125)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19.30.

-6-

• הפועל גליל תחתון/תבור(קבוצה מס' 4477)-ליגה ב' עמקים(10)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.00.
• הפועל אבו סנאן(קבוצה מס' 1564)- ליגה ב' צפון(9)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.00.
• הפועל חולון ברוש(קבוצה מס' 1898)-ליגה ילדים ב' ת"א(112)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17.30
• הפועל ברנר(קבוצה מס' 4957)- ליגה קט סל בנות דרום(202)- כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 18.00
• הפועל ליאון חולון(קבוצה מס' 4309)- ליגה נערים ב' מרכז(79)- כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 18.00.
• הפועל גלבוע שקד(קבוצה מס' 4817)-ליגה נוער מחוזית עמקים(44)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19.00.
• הפועל רמת גן(קבוצה מס' 4218)-ליגה ארצית צפון(3), כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19.00.
• הפועל באר שבע(קבוצה מס' 330)-ליגה ילדים א' לאומית דרום(88)+הפועל באר שבע(קבוצה מס' 240)-ליגה ילדים ב' נגב(119)-כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18.30.
• מכבי כרמיאל(קבוצה מס' 4847)-ליגה קט סל א' מפרץ(140)-כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 18.30.
• הפועל לב השרון דרור(קבוצה מס' 5015)-ליגה נערים ב' שרון(77)-כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.30.
• מכבי תל כביר סיוון(קבוצה מס' 3105)+ליגה ב' ת"א(15), כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.30.
• א.ס.אשקלון כוכב(קבוצה מס' 4971)-ליגה נערים ב' דרום(82) +א.ס.אשקלון(קבוצה מס' 4373) – ליגה נערים ב' לאומית דרום(74) + א.ס.אשקלון(קבוצה מס' 3515)- ליגה נערים א'
ארצית דרום(61) : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.30.
• הפועל מ.א. מגידו(קבוצה מס' 5114)-ליגה ב' זבולון(11), כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 20.30.
• הפועל כרמיאל(קבוצה מס' 5179)-ליגה נוער מחוזית צפון(43)-כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.30.
-7-

• הפועל ירושלים/מבשרת(קבוצה מס' 3003)-ליגה ילדים ב' ירושלים(116)-כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19.00.
• הפועל אשדוד(קבוצה מס' 589)-ליגה נערים א' ארצית דרום(61)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19.00 למעט המשחק נגד הפועל אילת שייערך בשעה 17.00.
• מכבי גדרה(קבוצה מס' 2226)-ליגה נערים א' ארצית מרכז(60)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.00 למעט המשחק עם אליצור פתח תקוה שייערך בשעה 20.30.
• מכבי גדרה(קבוצה מס' 2729)-ליגה נעירם ב' שורק(80)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18.00.
• הפועל נצרת אורטודוקסים(קבוצה מס' 4318)-ליגה נוער ארצית צפון(38). כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19.00.
• הפועל נצרת אורטודוקסים(קבוצה מס' 3561)-ליגה ילדות עמקים(188). כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו ביום שישי בשעה 17.00 למעט המשחק נגד הפועל גלבוע/מעיינות שייערך ביום רביעי בשעה 18.00.
• הפועל חוף השרון(קבוצה מס' 299)- ליגה נערים א' ארצית שרון(59)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19.30.
• אליצור רעננה(קבוצה מס' 617)-ליגה נערים א' ארצית שרון(59)- כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.30 .
עקב שיתוף תלמידי ישיבות בקבוצה, ייערכו גם כל משחקי החוץ של הקבוצה בשעה 20.30.


בכבוד רב

נפתלי גושן
רכז הליגות






 


טבלאות ותוצאות
  לוח אירועים יולי 2014  
אבגדהוש
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
                  נותני חסות
איגוד הכדורסל | כתובת - שדרות יהודית 36 ת"א | טלפון - 03-5686666 | פקס - 03-5686667 | מייל-ibba@basket-ball.co.il